בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לארוז כשעוברים דירה

 
מעבר דירה שיהיה חלק ונעים אתם צריכים קודם כל לחשוב איך אתם מעבירים את תכולת הדירה שלכם בצורה נכונה ובטוחה. אף אחד לא רוצה את עוגמת הנפש שבנזק שיכול להיות במהלך ההעברה ואם לוקחים בחשבון כמה דברים אין סיבה שזה יקרה. אז הנה כמה דברים שכדאי לדעת:
 

הכנות לאריזת תכולת דירה להובלה

 
מתחילים עם ההכנות וההכנות כוללת קודם כל קטלוג של מה צריך ומה לא, מה יכול ללכת למסירה או לפח ומה ימשיך אתנו הלאה. לאחר מכן חשוב גם להפריד בין מה ששביר לבין מה שלא, מה בעל ערך סנטימנטלי וצריך לתת לו תשומת לב רבה יותר ומה פחות. לאחר מכן עוברים לאריזה עצמה.
 

האם אפשר לדאוג דרך חברת ההובלות לקרטונים או ארגזים?

 
בוודאי! עם "בוכריס מנופים והובלות" אתם יכולים להיות עם שקט נפשי, אתם יכולים להתרכז בעבודה החשובה באמת במקום לשוטט בין קרטוניות ולחפש אריזות. חברת הובלות רצינית ומקצועית תספק לכם שירותי אריזת דירה, כל מה שאתם צריכים בגדלים שונים ובהתאם לפריטים אותם אתם צריכים להעביר.
 

איך לבצע אריזת דירה בצורה נכונה?

 
אחרי שהפרדתם בין החפצים השבירים לאלו שלא אתם צריכים גם לארוז אותם בהתאם. אל תחסכו בחומרים עבור הפריטים השבירים והגנו עליהם ככל האפשר. כמובן שיש פריטים וריהוט שאפשר ורצוי לפרק ולהרכיב מחדש לאחר המעבר בשביל לשמור עליהם חזקים ושלמים. הדבר הנכון ביותר עבורכם יהיה להיעזר באיש מקצוע בעל ניסיון לאריזת הדירה שלכם.
 

חשיבות אריזת דירה דרך בעל מקצוע מנוסה

 
בעל מקצוע מנוסה, אחד שכבר ארז לא מעט דירות בחייו יעשה את זה טוב יותר ובטוח יותר. הוא יידע מה מועד יותר ומה פחות ומהי הדרך הנכונה לארוז כל פריט ופריט והאם אפשר לארוז כמה פריטים ביחד ולוודא שהם יגיעו בשלמותם. אריזת דירה על ידי איש מקצוע מומחה תחסוך לכם המון ותאפשר לכם להתעסק בדברים אחרים כמו גם להמשיך בשגרה בלי לפגוע בה (הפסד שעות עבודה וכדומה)
 

איך נעשה תיאום ציפיות עם חברת ההובלה והאריזה?

 
תיאום ציפיות מתחיל עם שקיפות, עם הבהרה של מה צריך להעביר ומאיפה ולאן צריך להעביר (העברת מידע כמו האם יש מעלית, באיזו קומה הדירה וכדומה) מעבר לכך חשוב לסכם את הכול מראש בכדי שלא יהיו אי הבנות.
 

למה לבחור דווקא ב "בוכריס מנופים והובלות"?

 
ניסיון רב עם מאות לקוחות מרוצים אי אפשר להתווכח. חברת "בוכריס מנופים והובלות" היא החברה המובילה בשוק, חברה אמינה ומקצועית שמחזיקה ציוד כגון משאיות ומנוף הרמה שמספקת ביטוח על ההובלה כך שאתם יודעים שתכולת הדירה שלכם בידיים טובות.
 
משאית מנוף להובלות
 
 
חוות דעת
בוכריס הובלות מס'1 בצפון
דירוג משוקלל
"יחס אדיב ושרות מקצועי העביר לי את תכולת הבית בצורה מסודרת ללא כל תקלה יישר כח אדם ישר ואמין ממליץ בחום."