בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור חברת הובלות

 
הגעתם לרגע בו אתם צריכים להעביר את הדירה שלכם, המשרד שלכם או כל תכולה לכל מקום אחר אתם צריכים בין השאר לבחור בחברת הובלות שתעשה עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש לא מעט חברות הובלות אבל בשביל הציוד שלכם אתם רוצים את הטוב ביותר, האמין ביותר וכמובן הבטוח ביותר. הנה כמה טיפים להובלות איך לעשות את זה בצורה נכונה ואיך לבצע את המעבר בצורה חלקה.
 

אלו בדיקות נעשה לפני הזמנת חברת הובלות

 
המלצות – אין תחליף להמלצות ובבואכם לבחון חברת הובלות אתם צריכים לבדוק מה לקוחות עבר שלה אמרו עליה. היום בעידן האינטרנט זה פשוט מאי פעם ושיטוט קצר יבהיר לכם האם יש לחברה לקוחות מרוצים, האם היא עומדת בסטנדרטים הדרושים, האם היא מקיימת את כל פרטי ההסכם והאם היא מספקת שירות ברמה גבוהה. כדאי גם לוודא שהחברה מוכרת ושהיא לא חדשה בשוק.

בדיקת רישיונות מתאימים – חברת הובלות צריכה לעבוד עם כל הרישיונות הדרושים בהתאם לציוד עימו היא עובדת כמו גם בהתאם לאנשי המקצוע שלה. חשוב לוודא שאכן החברה עובדת עם כל הרישיונות הללו ושהרישיונות הללו בתוקף.

לבדוק הצעת מחיר מפורטת – הצעת המחיר שונה מלקוח ללקוח בהתאם לתנאים בשטח ובהתאם לפתרונות שהוא צריך. בבואכם לבחור חברת הובלות חשוב שתבדקו את הצעת המחיר שהיא אכן כוללת את כל מה שסיכמתם עליו ושאין אותיות קטנות המשחררות אותה מאחריות כזו או אחרת. בדיקת הצעת המחיר כמו גם ההסכם הסופי תמנע חילוקי דעות ואי נעימויות שעלולות להיגרם בשל תיאום לוקה בחסר.

חומרי אריזה – אם אתם רוצים לחסוך מעצמכם חיפוש חומרי אריזה אתם יכולים לוודא עם החברה שתבצע את העבודה שהיא מספקת את החומרים הללו. חברה מקצועית תספק לכם ציוד אריזה איכותי וחברה כמו "בוכריס מנופים והובלות" תספק לכם גם שירות אריזה כך שלא תצטרכו לעשות הרבה...

ביטוח על התכולה בהובלה – העברת דירה, משרד או כל תכולה אחרת על ידי חברת מקצועית ועם ניסיון אמורה לעבור ללא בעיות ותקלות ובטח ללא פגיעות ונזק. אך בשביל שתהיו בטוחים שהציוד שלכם בטוח, בשביל שתהיו בטוחים שהערך שלו יישמר כדאי שתוודאו שהחברה מבטחת את כל התכולה בהעברה. ביטוח על התכולה בהעברה ישחרר אתכם כמו גם את החברה המובילה מוויכוחים ותביעות הדדיות במקרה שתהיה תקלה ותשאיר לחברת הביטוח את הצורך לפצות אתכם על נזק כלשהוא שנגרם.

ניסיון – לניסיון אין תחליף וכמה שלצוות החברה יש יותר ניסיון כך היא תבצע את העבודה טוב יותר. חשוב לוודא את ניסיון החברה ולברר לגבי דירות או משרדים דומים שהעבירה בעבר, דירות ומשרדים במתאר דומה כמו קומה גבוהה, חצר אחורית, או כל העברה מורכבת יותר שיש לכם ואתם רוצים לוודא שהיא יכולה להתמודד עם האתגר ללא כל בעיה.• ציוד מתאים – לכל חברת הובלה יש את הציוד הספציפי שלה שיכול לכלול משאיות, מנוף מותאם לעבודה וכדומה. חשוב לוודא מהם הפתרונות אותם מציעה החברה להעברה מהירה ויעילה וחשוב יותר מהכול – בטוחה. חשוב כפי שציינו לוודא שהיא גם מחזיקה ברישיונות הדרושים לציוד הזה כמו גם בכל הביטוחים הרלוונטיים להם.

חברת "בוכריס מנופים והובלות" היא החברה המקצועית באזור הצפון לכל סוגי ההובלות ומספקת מעטפת פתרונות איכותיים מותאמים לכל לקוח ולקוח. צוות החברה אדיב ומסור ובעל ניסיון רב בתחום וישמח לספק גם לכם שירות אדיב, יעיל ומקצועי כדי שההעברה תעבור בצורה מיטבית ובכדי שתוכלו לחזור במהירות לשגרת חייכם במשכנכם החדש.


 
משאית מנוף להובלות
 
 
חוות דעת
בוכריס הובלות מס'1 בצפון
דירוג משוקלל
"יחס אדיב ושרות מקצועי העביר לי את תכולת הבית בצורה מסודרת ללא כל תקלה יישר כח אדם ישר ואמין ממליץ בחום."