בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מבצעים הובלת דירה

 
אם אתם עומדים לבצע מעבר דירה ואתם חוששים מאוד, הדבר הראשון שאתם צריכים להבין שזה דבר טבעי. כולם חוששים לפי הובלה כה גדולה ולכן חשוב מאוד לבצע את המעבר בצורה נכונה שלב אחר שלב. הנה כמה שלבים חשובים וטיפים שיכולים לעזור לכם לעבור את התהליך הזה בקלות.
 
 

לתכנן את המעבר עם לוח שנה

 
ברוב המקרים כאשר זוג, משפחה או יחיד יחפשו לקנות דירה חדשה או להשכיר אותה זה לא יהיה מיד. כמובן שאם מדובר על השכרה אז מועד הכניסה יהיה הרבה יותר קרוב מאשר מועד הכניסה לדירה קנויה אף בכל זאת ביצוע מעבר הדירה חייב להתבצע בצורה מסודרת. אם לא תכתבו את כל השלבים בדרך להובלה יכול להיות שמהר מאוד תבינו שכל השלבים מסתבכים. הובלה יכולה להיות מאוד פשוטה אם תכתבו בדיוק מתי אתם צריכים להתחיל לארוז, מתי אתם צריכים להתחיל לפרק את הרהיטים, אלו רהיטים צריך לפרק רק לקראת יום ההובלה וכן הלאה. להסבר על איך לארוז דירה אתם מוזמנים לקרוא את המאמר שעוסק ב- אריזת דירה
 
 
 

איך מבצעים הובלת דירה לבד?

 
אם אתם שואלים את עצמכם איך מבצעים הובלת דירה לבד ואתם רוצים שההובלה תהיה הרבה יותר מהירה ופשוטה, אתם חייבים לשכוח מהובלה עצמאית. הובלה עצמאית יכולה להיות טובה אם יש לכם 2 או 3 רהיטים או שיש לכם טנדר או משאית גדולה שתהיה נגישה עבורכם, וכמה חברים שיכולים לתת יד במשימה. אם זה לא המצב, כנראה שאין מנוס מבחירת חברת הובלות מקצועית. חברת הובלות תדאג להכול מהכול, היא תדאג למעשה לכל השלבים מהאריזה ועד הפירוק וההרכבה וגם הובלות מנוף אם יהיה בכך צורך מעשי בהובלה עצמה.
 
 
 

איך מעבירים פריטים גדולים?

 
שלבי ההובלה יהיו ברורים לכם ברגע שתפנו לחברת הובלות כלשהי כי היא כבר תדאג להסביר לכם על הכול מהכול, אך חשוב מאוד לדעת בדיוק כיצד יעברו החלקים המסובכים ביותר בהובלה. מה מסובך בהובלה יותר מהכול? מהו הפריט הכי בעייתי? יש כמה כאלו אך ובראש ובראשונה הארונות. ארונות יכולים להיות עד כדי כך גדולים וכבדים שלעתים עדיף להשאיר אותם בבת ולא להעביר אותם ואולי גם לנסות למכור אותם לדייר החדש. עם זאת את הארונות יש לפרק ולעטוף בחומרי אריזה מתאימים אם רוצים להעביר אותם בבטחה.
 
 
 

איך מרימים את החלקים הכבדים?

 
אם אתם תוהים כיצד המקרר יוכל לעלות עד לקומה השביעית או איך כלי הנגינה היוקרתי שלכם, כמו למשל צ'לו או פסנתר יכול לעלות בגרם המדרגות הצר, התשובה לכך היא מנוף. הובלה עם מנוף הפכה להיות נפוצה מאוד בימינו בעיקר בגלל שהבנייה הופכת להיות יותר ויותר רוויה. חשוב לזכור כי חברת הובלות ללא הובלות מנוף לא תוכל לספק לכם את השירות הכי טוב שיש ולכן חשוב מאוד לבדוק זאת כבר מסקר השוק הראשוני.
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.
 
אריזת דירה