בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אריזת דירה

 
מעבר דירה היא פעילות מלחיצה למדי המחייבת הרבה מאוד שעות עבודה עוד בטרם ההובלה בפועל, בסידור, סינון ואריזה של כל הפריטים, החל מבגדים, חפצים אישיים, ספרים, כלי מטבח, צעצועים, כלי אמבטיה וטקסטיל ועוד. אין צורך להיות אמיד בצורה יוצאת דופן על מנת להבין שחיסכון בשעות הארוכות האלה לטובת עבודה או פעילות פנאי להעדפה, תהיה ניצול יעיל של הזמן והמשאבים ובחירה נכונה במטלות על פי סדר העדיפויות.
 
 

אריזת דירה על ידי חברה חיצונית - איך זה עובד?

 
ישנן חברות אריזה המספקות שירותי אריזת דירה במהירות וביעילות, ויש חברות הובלות הכוללות את השירות ומשלבות אותו עם שירות הובלת התכולה ליעד החדש. פעילות אריזה הלוקחת לאדם מן השורה ימים ספורים לכל הפחות, תארך שעות בודדות בסך הכול על ידי צוות מובילים מיומן ומנוסה שמגיע במיוחד למטרה זאת.
 
 
 

סדר וארגון

 
אריזת דירה על ידי צוות מיומן מספקת את האפשרות להעביר את תכולת הבית בארגון מופתי ובאופן מסודר. הצוות יביא עמו את הארגזים וחומרי ההדבקה ויחסוך מהלקוח את השוטטות ביציאה האחורית של הסופר לאיסוף ארזים, יארוז את כל הפריטים בבית בצורה מסודרת: הבגדים יהיו מקופלים ויצריכו הושטת יד בלבד לסידורם בארון מחדש, בדומה לכך גם הספרים, הצעצועים ושאר הפריטים. כל הארגזים יסומנו במדבקות על פי קטיגוריות להקלה על הפריקה.
 
 
 

שימור פריטים שבירים ורגישים

 
מי שעבר מספר דירות בחייו זוכר את תחושת התסכול באובדן, שבירה והתנפצות של פריטים עדינים ורגישים, הן במעמד האריזה והן במעמד ההובלה. שירותי אריזה מבוצעים באמצעות צוות עובדים מיומן המקפיד לעטוף את כל הפריטים השבירים בחומרי עטיפה שיבודדו אותם האחד מן השני וישמרו על שלמותם גם בתהליך ההעמסה וההעברה בפועל. ליחס דומה יזכו גם כל כלי המטבח השבירים.
 
 
 

איך הם ידעו מה אני צריך ומה לא

 
ההתלבטות הגדולה ביותר של ציבור עוברי הדירות בשכירת שירותי אריזה היא פעולת הסינון. מטבע הדברים האורזים האדיבים לא ידעו מה השמלה שכבר פחות מחמיאה לך והגיע הזמן להיפרד ממנה וגם לא מה חשיבותו הרגשית של השעון הישן שכבר לא עובד ונמצא עדיין בסלון. מסיבה זו הם יארזו את הכול. במטרה להימנע מהובלה של פריטים מיותרים, מומלץ כבר בשבועות שלפני המעבר לאמץ נטייה של היפרדות מחפצים, פרטי לבוש וכלים אחרים שאין בהם צורך.

שירותי אריזת דירה הם שירותים שמטרתם לייעל את המעבר, לצמצם את שעות העיסוק בו, היתרון הגדול ביותר שלהם הוא שניתן לקבוע את מלאכת האריזה לשלב קרוב ככל האפשר למועד ההעברה בפועל. למעשה עד ליום הקודם להעברה תוכלו לקרוא את הספר האהוב שעדיין מונח ליד המיטה ולטגן חביתה במחבת הביתית שתהיה זמינה, ולא לדשדש במרחב הביתי מעל ערימות של ארגזים.
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.
 
אריזת דירה