בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלה עם מנוף

 
מרבית האנשים משייכים את השימוש במנופים לעבודות בניין ותעשיות כבדות, לצרכי הרמת והנחת קונסטרוקציות, הרמת מכולות, עבודות קידוח ועבודות אדריכלות מורכבות בגובה. דווקא לציבור הלקוחות הפרטיים שירותי מנוף נדרשים לעתים קרובות, בעיקר לצרכי העברת דירות, הורדה והרמה של פריטים כבדים במיוחד ו/או מורכבים להובלה.
 
 

מתי נדרשת הובלה עם מנוף?

 

הובלת פסנתרים

 
בין ההובלות הדורשות לרוב שירותים של כלי מאסיבי כמנוף ניתן למצוא הובלה עם מנוף של פסנתרים: הפסנתר הוא פריט כבד ומאסיבי שאין לפרק ולהרכיב לצרכי ההעברה, יש להעבירו בשלמותו והוא רגיש מאוד לחבטות. שבר או סדק בפסנתר עשויים לבטל לחלוטין את ערכו, וחשוב לדעת כי מדובר בפריטים יקרי ערך. פסנתר כנף רחב נידות אינו כלי שניתן לטלטל בחדרי מדרגות ובמידה ומדובר בהובלה מבניין אחד למשנהו ההעברה תתבצע על ידי חברת הובלות המחזיקה במנוף לצורך זה.
 

הובלת ריהוט כבד

 
הובלתו של ריהוט כבד שאינו מודולארי, זאת אומרת שאינו מתפרק ליחידות לצרכי ההעברה, תצריך לרוב דרך יצירתית להוציא את הציוד מן הבית אל משאית ההובלה וכמובן למקם אותו מחדש בביתו המיועד. אחת התצורות המקובלות כיום לריהוט סלוני לדוגמה, הן סלונים פינתיים. ספה ארוכה הנמתחת ומתחלקת לשתי צלעות או יותר. חלק מן היצרנים מביאים בחשבון את מורכבות הובלה עם מנוף והשינוע ומייצרים סלונים פינתיים המתפרקים למספר יחידות ומתחברים מחדש בקלות באמצעות פינים. יצרנים אחרים בוחרים בייצור של סלונים פינתיים עוצמתיים המגיעים ביחידה אחת, אותם מאתגר במיוחד להוביל ולמקם ולרוב יידרשו שירותיו של מנוף להוצאת הריהוט מהחלון.
 
 
 

הובלה עם מנוף-הובלה חלקה

 
זמן הוא מונח נזיל וחשיבותו היא עניין משתנה בין אדם אחד לאחר. לעתים גם בהובלה רגילה לחלוטין של בית, דירת מגורים, מתחם מסחרי או ארגוני ועוד, הבעלים מעוניינים לסיים את פעילות ההעמסה, השינוע והפריקה מהר ככל האפשר. הובלה עם מנוף אמנם ייקר את פעילות ההעברה, אולם יגרום להובלה מהירה וחלקה, .

הובלה עם מנוף זו בהכרח תתבצע במהירות ויעילות מוגברת, כאשר סבל אחד או יותר יעמיס על מתקן ההרמה את הציוד, וצוות עובדים נוסף ימתין למטה לזרוע המנוף היורדת. יש הטוענים כי זמן זה כסף, ויתרון הזמן שווה עבורם את המחיר.

לא כל חברת הובלות עובדת עם מנוף בבעלותה, אולם חברות הובלות רבות עובדות בשיתוף פעולה עם חברות השכרת מנופים. חברות אלו משכירות את שירותיהן לפי שעת עבודה, ומספקות כלי מנוף מתאים לצרכי ההעברה על פי סוג וכמות הציוד והנגישות לנכס בשתי הנקודות.

חשוב לדעת כי מנוף הוא כלי כבד בעל עוצמות שלא יתוארו ועל כן עשוי להיות מסוכן. בבחירה של שירותי הובלה עם מנוף יש לוודא כי את הציוד מפעיל מנופאי מורשה וכי החברה המספקת את השירות עומדת בכל דרישות ותקנות הבטיחות הנדרשות.
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.
 
שירותי מנוף הרמה להובלה