בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות בצפון

 
בהתייחסות אל צפון הארץ אנו כוללים שטח נרחב למדי הכולל את הגליל העליון, הגליל התחתון, הגליל המערבי, רמת הגולן ויישובים נוספים, כאשר ככל שנרחיק לעבר גוש דן והמרכז יש שיטענו שגם העיר חיפה ואפילו חדרה הן חלק מן הצפון הכולל.

שירותי הובלות בצפון יכולים להתבצע במרחב עירוני, בנסיעה קצרה למדי: עפולה, מגדל העמק, טבריה, נצרת עלית, יוקנעם, טבעון, רמת ישי וערים נוספות בסדר גודל זהה, יארכו פרק זמן קצר לצורך הנסיעה ועל כן גם עלותם תהיה נמוכה משמעותית מהובלות בין שתי ערים. גם הובלות בין יישובי עמק יזרעאל לרוב יכללו מרחק העברה דומה למרחק של העברה עירונית וההתייחסות אליהם תהיה דומה.
 
 

למה לבחור חברת הובלות בצפון?

 
לפני הכול מחפשים חברת הובלות בצפון ולא מסתפקים במוביל בודד. הסיבה לכך אינה טמונה בגנות המובילים העצמאיים כמובן, אלא בזכות היתרונות הרבים שמספקת חברה על פני בעל משאית פרטית. יתרונות אלו כוללים צי רחב יותר של כלי רכב ומשאיות העומדים לרשות הלקוח, כאשר מתבצעת התאמה בין צרכי הלקוח לבחירה בכלי הרכב המיועד להובלה. צי הרכבים מופעל על ידי צוות עובדים, כך שאם המוביל המיועד חלה בבוקר ההובלה, לא תאלצו לחפש פתרונות יצירתיים או לחנות על שפת המדרכה עם שלושים ארגזים, טלוויזיית פלזמה ומקרר.
 
 
 

ביטוח

 
חברת הובלה בצפון המעניקה שירותי הובלה מסודרים לא תיקח את הסיכון לאובדן, שבר, נזק או תאונה מכל סוג שעשויה להתרחש ולפגוע ברכוש שלכם, ותבטיח את עצמה ואת לקוחותיה באמצעות ביטוח מסודר. ביטוח זה יפצה אתכם בשם החברה בגין כל נזק שעשוי להתרחש.
 
 
 

הובלות מיוחדות

 
כאשר מדובר על שירותי חברת הובלות לרוב חושבים על הובלה של תכולת דירה. בתחום ההובלות קיימות לא מעט סוגי הובלות נוספות, מורכבות ומאתגרות המחייבות ניסיון ומיומנות:

  • הובלת פסנתר - למי שתהה מדוע הובלת פסנתר היא הובלה מורכבת יותר, הסיבה טמונה בעובדה כי פסנתר הוא כלי עדין ורגיש לתנועה ולחבטות מחד גיסא וכבד ומאסיבי מאידך גיסא. את הפסנתר יש להעביר בשלמותו, ללא פירוק, ובמקרים רבים נדרשת הובלה המשלבת מנוף בשל אי היכולת להכניסו למעלית או לטלטל אותו בחדר מדרגות צפוף. לכל אלה מתווספת העובדה כי מדובר בפריט יקר ערך במיוחד.
  • הובלות משרדים - הובלה של משרדים וארגונים מצריכה לא אחת גמישות בשעות ההעברה, על מנת לצמצם ככל הניתן את הפגיעה בפעילות השוטפת. חברת הובלות בצפון שתספק מענה בשעות הערב, הלילה ואפילו הבוקר המוקדמות, תזכה ליתרון יחסי. אלמנט נוסף בהובלת משרדים היא הובלת מחשבים, שרתים ופריטים טכנולוגיים יקרים. אובדן או נזק לשרת ראשי אינו מסתכם בעלותו הישירה אלא כולל נזק רב בהרבה לאובדן מידע ומאגרים.
 
 
בכל סוגי ההובלות נדרשת עבודה עם צוות מובילים אמין, מהימן ודיסקרטי, שיעבוד ביעילות ובמקצועיות, להשלמת פעילות ההעברה ללא תקלות.
 

אזורי הובלה בצפון

 
 
עפולה
 
 
 
צפון עמק יזרעאל
 
 
 
גליל תחתון
 
 
 
נצרת עלית
 
 
 
בית שאן
 
 
 
חיפה
 
 
 
חדרה
 
 
 
מגדל העמק
 
 
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.