בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות משרדים בצפון

 
ניהול משרד בין אם הוא משרד קטן ובין אם הוא משרד גדול עם עובדים הוא פרויקט לא פשוט. אך משרד כזה עשוי מידי פעם לעבור ממקום למקום ומעבר כזה דורש חברת הובלות בצפון שתעשה את זה. זה יכול להיות עקב מעבר מעבודה בבית לעבודה למשרד, זה יכול להיות להיפך, ממשרד לבית מה שלא מעט אנשים עושים בשביל לחסוך כסף, זה יכול להיות מעבר למשרד אחר בשל התרחבות או מכל סיבה אחרת. הובלות משרדים בצפון הן של הריהוט וכל הציוד המשרדי ממש כמו העברה של דירה על כל תכולתה. "בוכריס מנופים והובלות" הם המומחים בתחום וישמחו להעביר גם את המשרד שלכם.
 
 

הובלת משרד מקצועית

 
במשרד יש לא מעט פריטים חשובים, פריטים שיכולים להיות קריטיים לעסק. אלו יכולים להיות רהיטים שונים של המשרד, יכולים להיות מכשירי חשמל וכמובן, לא מעט ניירת בעל חשיבות. בבחירת חברת הובלה חשוב לבחור בחברה עם ניסיון בהובלת משרדים בצפון, חברה שעושה את העבודה בעדינות הדרושה בשביל לשמור הניירת, הקלסרים וכל מה שקשור למשרד.
 
 
 

משרדים בבניינים גבוהים

 
יש לא מעט משרדים שממוקמים בבניינים גבוהים. הובלות משרדים בבניינים מעין אלו דורשת לא רק ידיים חזקות אלא גם אמצעי להורדת הציוד מהמשרד או אליו. חברת הובלה שעושה הובלת משרדים חייבת להיות עם כל הציוד הדרש מה שאומר בעיקר מנופים שיכולים להגיע לגבהים משמעותיים. חשוב כמובן להבהיר מראש על איזה גובה מדובר בכדי שלא יהיו אי הבנות. ב"בוכריס מנופים והובלות" לדוגמא ניתן לקבל שירותי מנוף עד לגובה של 15 קומות! בישראל, רובם המכריע של המשרדים לא יהיה בגובה יותר גבוה מזה מה שאומר שהשירות מתאים לכולם כמעט.
 
 
 

מענה ושירות מהירים

 
חברת "בוכריס מנופים והובלות" מספקת בין השאר מענה מהיר ללקוחותיה ואפשרות לבצע הובלות משרדים בצפון תוך התראה קצרה כמו גם ההעברה שמתבצעת במהירות. בחברה מבינים שההחלטה על מעבר ממשרד למשרד יכולה להיות בטווח זמן קצר והמעבר עצמו צריך לקבל מענה מהיר. בנוסף, מעבר כזה צריך להתבצע כמה שיותר מהר מכיוון שכל עיכוב בהעברה הוא עיכוב בחידוש העבודה במשרד במעונו החדש, וזמן כידוע שווה כסף. חברת "בוכריס מנופים והובלות" מסתנכרנת אם כן עם צרכי הלקוח בכל הקשור לזמנים ולנוחות של ההעברה.
 

למה אנחנו

 
אצלנו תקבלו יחס אישי כמו שלא תראו בשום מקום אחר. צוות החברה אדיב ומחיוך ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. החברה מחויבת לאמנת השירות בישראל ומחויבות כזו דורשת העסקה רק של עובדים מסורים ואמינים כמו גם שקיפות מלאה ועל אלו מקפידה החברה. עם "בוכריס מנופים והובלות" אתם יודעים שהמשרד שלכם בידיים טובות והציוד שלכם נשמר כדרוש.
 
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.