בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלות סטודנטים בצפון

 
סטודנטים יכול מאוד להיות שאתם גרים בשכירות או במעונות של מוסד הלימוד. הקיץ בעיקר אך לא רק הוא "עונת הנדידה" של סטודנטים, שנה חדשה מתחילה וזה בדיוק הזמן לעבור ממקום למקום, לשכור דירה קרוב לאוניברסיטה או לבקש חדר במעונות. החיים כסטודנט מאופיינים בין השאר בחיים בלי הרבה ציוד, מה שאומר שאם אתם סטודנטים ואתם עוברים דירה או עוברים למעונות באזור הצפון סביר להניח שתסתפקו בהובלות קטנות. יכול להיות שיש לכם כמה ארגזים שאתם צריכים להעביר, יכול להיות שיש לכם איזה רהיט, פסנתר וכדומה אבל לא מעבר לזה, אתם לא זוג נשוי או משפחה שיש לה ציוד רב להוביל.
 
 

הובלות קטנות

 
הובלות קטנות נועדו בדיוק בשביל הדבר הזה – הובלה של רהיט ספציפי או כמה רהיטים בודדים או כמה ארגזים בודדים בלי לשלם כמו על הובלה גדולה. לדוגמא, אם אתם סטודנטים ויש לכם מכונת כביסה אותה אתם צריכים להעביר ממקום למקום, מכונה שקיבלתם מחבר שכבר לא צריך אותה ועכשיו אתם רוצים להעביר אותה אליכם. הרי לא תוכלו לעשות את זה ברכב שלכם נכון? בדיוק בשביל זה נולדו הובלות סטודנטים.
 
 
 

הובלה לכל כיס

 
סטודנטים הרי צריכים ללמוד רוב הזמן מה שלא מותיר להם הרבה זמן לעבוד, ואם הם כבר עובדים אלו בדרך כלל עבודות עם שכר לא גבוה. זאת בדיוק הסיבה שסטודנטים חוסכים בדרך כלל כל שקל ובמקרה והם צריכים הובלה, הובלת סטודנטים בצפון בחברת "בוכריס מנופים והובלות" תהיה הפתרון המושלם עבורם. אנו מקפידים על הובלות לכל כיס ובעיקר לסטודנטים בשל ההבנה מהן הבעיות שלהם ומהם הצרכים שלהם.
 
 
 

הובלה מהירה

 
מאפיין שייחודי לסטודנטים שהם צריכים לעתים לעבור מעכשיו לעכשיו. הם גרים בדירה מסוימת ומקבלים הצעה מחבר להצטרף אליו כשותפים או שמוצאים דירה וצריכים מעכשיו לעכשיו לעבור אליה. אצל אנשים מבוגרים יותר ובעיקר בעלי משפחות זה לא יכול לקרות. הכול צריך להיות מתוכנן יותר זמן מה מראש. זו הסיבה שסטודנטים צריכים מענה מהיר ויעיל, מענה קצר שמאפשר להם לעבור ממקום למקום תוך זמן קצר. אם אתם סטודנטים ומחפשים הובלות סטודנטים, אנחנו יכולים לספק לכם את המענה אותו אתם צריכים בצורה מושלמת.
 
אנו אחת החברות המובילות בשוק בכל מה שקשור להובלות מכל סוג שהוא. הובלות צריכות להיות בעלות שקיפות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם סטודנטים וגם אם לא, אתם מן הסתם חוששים לציוד שלכם ולמה יקרה אם הוא ייפגע במהלך ההובלה, ועם "בוכריס מנופים והובלות" אתם יכולים להיות רגועים שהכול מבוטח. צוות החברה הוא צוות מיומן וותיק, צוות שצבר ניסיון רב בהובלות קטנות כמו גם הובלות גדולות, צוות מקצועי ואיכותי שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר תוך עדינות מרבית לשמירה על הציוד שלכם. אין לכם מה להתלבט.
 
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.