בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלת דירה בצפון

 
מעבר למציאת דירה באזור הצפון היפה, צריך גם לדאוג להעברה שלה ואת זה עושה חברת הובלה בצפון שמגיעה, מעמיסה את כל הציוד הדרוש, מובילה אותו ופורקת אותו ביעד החדש. אם אתם צריכים הובלת דירה בצפון "בוכריס מנופים והובלות" היא החברה אותה אתם מחפשים, חברה שמספקת שירותים רבים שיכולה להיות בשבילכם הפתרון למצבים שונים ולצרכים שונים.
 
 

העברה עם מנוף

 
בין אם הבית ממנו אתם מובילים את הדירה ובין אם הבית אליו אתם עוברים נמצאים בבניין רב קומות אי אפשר יהיה להעביר את תכולת הדירה ללא מנוף. ישנם גם בתים בעלי קומות בודדות אך ללא מספיק מקום בחדר המדרגות לעבור בו או מעלית קטנה במיוחד, וגם אלו יצטרכו מנוף. חברתנו מספקת שירותי מנוף להובלת דירות, מנוף שיכול להגיע לכל מקום ולהתמודד עם כל מתאר. החברה מספקת מנופים גם לבניינים רבי קומות מה שאומר שכל דירה עד לקומה 15 יכולה להיות מועברת.
 
 
 

הובלה מהירה ונוחה

 
אחד היתרונות אצלנו הוא ההובלה המהירה והנוחה שהיא מבצעת באזור הצפון. לעתים, יש צורך במעבר דירה "מעכשיו לעכשיו" מכל סיבה שהיא מה שמצריך חברה עם זמינות מידית בשביל שתעשה את העבודה כמו גם ההעברה עצמה צריכה להיות מהירה במיוחד. בחברת "בוכריס מנופים והובלות" אתם יכולים להיות רגועים שהדירה תועבר במהירות זאת לאחר מענה זריז של נציגי החברה על מנת לתאם את ההובלה. חשוב לציין, החברה מקפידה על זהירות מרבית גם כשמדובר על
הובלות בצפון מהירות, מכיוון ששמירה על הציוד המועבר באותו במצב בו הוא נלקח נמצא בראש מעייניה.
 
 
 

תיאום פרטים עם חברת ההובלה

 
אם אתם עומדים בפני הובלת דירה בצפון אתם צריכים לסכם כל פרט ופרט עם חברת ההובלות. אתם צריכים להבהיר לחברה מה אמור לעבור ומהו היקף העבודה שלה כמו גם מאיפה יועבר הציוד, מאיזו קומה לאיזו קומה ופרטים נוספים. בבואכם לבחור חברת הובלות בצפון אתם צריכים לוודא שהכול כתוב בחוזה בכדי שלא יהיו אי הבנות ובכדי שלא יהיו אי הסכמות ואי נעימויות מאוחר יותר. עם חברת "בוכריס מנופים והובלות" אתם יודעים הכול ברור ושקוף והכל מסוכם בין שני הצדדים עם חיוך, תוך הקפדה על שקיפות מלאה לכל אורך הדרך ועל הבנה של שני הצדדים.
 
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.