בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלת רהיטים בצפון

 
לא פשוט להוביל רהיטים בימינו, בעיקר כאשר הדירות הופכות להיות יותר ויותר גבוהות. כיצד מתבצעת ההובלה הזו? זה בדיוק הזמן לדבר על השלבים ולהבין מה צריך לעשות כדי לבצע הובלה חלקה ונקייה מטעויות.

הובלת רהיטים היא ללא ספק השלב החשוב ביותר בהובלה. נכון שיש עוד פריטים שיכולים להיות מסובכים מאוד בהובלת דירה אך למעשה הובלת הרהיטים היא החלק העיקרי שלה, מלוא הנפח שיתפוס את המשאית. הובלת רהיטים יכולה לקחת כמה שעות ספורות אך יכולה גם להתארך ליום שלם ולכן המשימה הראשונה שלכם היא לבחור בחברת הובלות מנוסה. חשוב לזכור שחברת ההובלות חייבת בסופו של דבר להיות בעלת ניסיון וידע מקצועי כדי לספק את שירותכם.
 
 

לבחור בחברת הובלות בצפון מומלצת

 
בחירת חברת הובלות מומלצת היא למעשה אחת הבחירות החשובות ביותר שתבצעו. אפשר לומר כי בהובלת רהיטים לא תהיה מכשול מסובך לחברת הובלות שמבצעת זאת באופן שוטף. הובלת הרהיטים מבוצעת במהירות ובבטיחות הגבוהה ביותר כאשר צריך לזכור כי כמות וסוג הרהיטים משתנה מאוד מלקוח ללקוח מה שמצריך התאמה של חברת ההובלות. היא תתכנן תחילה אלו רהיטים יועברו קודם כאשר יש צורך גם לקב אותם היטב ובחיסכון במקום ברכב ההובלה.
 
 
 

איך מתבצעת הובלת רהיטים?

 
• השלב הראשון בהובלת רהיטים היא לפרק אותם. זהו השלב שיכול להתבצע כבר בשלב מוקדם בהובלה ואולי אפילו כמה ימים לפני יום ההובלה. למשל, אם יש ארון בגדים גדול והארון כבר מרוקן, אין סיבה לא לפרק אותו ולחסוך זמן לאחר מכן, זמן שיכול להיות חשוב מאוד.

• אחרי שלב הפירוק מגיע השלב שבו צריך לארוז את הרהיטים. יש רהיטים שיכולים להיארז ממש בארגז קרטון כמו שאר הפריטים כי הם קטנים מאוד ויש כאלו שבסך הכול אפשר לעטוף כדי שלא ייחבלו במהלך ההובלה. חשוב לזכור כי שלב זה לא פחות חשוב מכל שלב אחר.

• ההובלה חייבת להמשיך בסבלות איטית ובטוחה עד לרכב הובלה וקיבוע שלהם. הקיבוע של הרהיטים יכול להיות רעוע מה שיגרום להם לחבלות רבות במהלך הנסיעה במשאית. חשוב מאוד לוודא את הקיבוע מספר פעמים ולאחר מכן לשקול שימוש במנוף עד לדירה כדי לספק הובלה בטוחה ומהירה.
 
 
 

הובלה עם אחריות בלבד

 
כדי לבצע הובלת רהיטים בלי חשש כלל מכל מתאר ומכל מכשול שיכול להיות, הרי תקלות תמיד קורות גם לחברות הכי טובות אפילו שהטעויות הללו אינן באשמתן, חשוב מאוד לבצע הובלה עם אחריות מלאה. האחריות בהובלה צריכה להיות מלאה על כל הרהיטים ועל כל נזק שיהיה וחשוב מאוד לבדוק שיש לכך התחייבות בכתב. ללא התחייבות בכתב יהיה קשה מאוד למצות את האחריות כאשר יגיע העת להשתמש בה והחברה, שהייתה עד כה מקצועית, מנוסה ונתפשה כאמינה, יכולה להתחמק עם כל מיני תירוצים. חשוב לבדוק שיש אחריות על הכול, כולל על הובלות מנוף ובגובה הכיסוי הראוי.

 
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.