בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת עגלה לרכב

 
לעתים רבות נדרש אדם מן השורה להובלה חריגה של ציוד, כלי ממונע או בעל חיים, המצריכה פתרון יצירתי. הרכב הפרטי לא יכול לתת מענה מטבע הדברים והשימוש בשירותי הובלה לא תמיד מתאים, בעיקר כאשר מדובר בהובלה שלא מיועדת להיות חד פעמית.

השכרת עגלה לרכב היא פתרון שמשלים את היכולת הפרטית: רישיון נהיגה ואחזקה ברכב פרטי, ומאפשר חיבור של כלי העמסה לרכב ללא צורך ברישיון מיוחד לכך או הכשרה ייעודית.
 
 

איך מתחברת העגלה לרכב?

 
העגלה מתחברת לרכב בצורה בטוחה ובחיבור חזק ועמיד באמצעות התקנת וו חיבור בחלקו האחורי של הרכב. וו הגרירה מתאים להתקנה על גבי מרבית סוגי הרכבים, מתבצע במוסכים ייעודיים לכך ומצריך תיקון ברישיון הרכב אל מול משרד הרישוי כמו גם דיווח לחברת הביטוח. הוו נותר מקובע לרכב ואינו מפריע בנסיעות ובהתנהלות השוטפת ואין צורך (וגם לא כדאי) להסירו לאחר ההובלה.
 
 
 

מהו המשקל המותר לנשיאה באמצעות עגלת גרירה?

 
המשקל המותר לנשיאה משתנה לפני הכול בהתאם לסוג הרכב, גודלו ונפח המנוע שלו. באתר משרד התחבורה ניתן למצוא רשימה מסודרת של סוגי הרכבים והמשקל אותם הם מורשים לשאת. השכרת עגלה לרכב תתבצע מחברה מקצועית ומנוסה, בהתייעצות ותיאום לסוג המשא הנדרש.
 
 
 

באילו מקרים ניתן להיעזר בשירותי השכרת עגלה לרכב?

 
בין הצרכים הפופולאריים המובילים אנשים לשכור עגלה לרכב:

  • קמפינג - פעמים רבות חובבי הקמפינג נתקלים בקושי להעמיס על הרכב הפרטי ציוד רב שיתאים לבילוי ולינה בשטח, בוודאי כאשר מדובר במספר ימים. הצורך להעמיס אוהלים, מזרונים, צידניות, ציוד תאורה וגזיבו ועוד, מקבל מענה מצוין באמצעות עגלה רחבה שתכיל את כל הציוד הזה ותאפשר לנוסעים לשבת בנוחות ברכב.

  • הובלת אופנועים - בעלי אופנועים נתקלים לעתים בצורך להוביל את האופנוע ליעד מרוחק שפחות מתאים לצלוח בנהיגה על גבי האופנוע, הן בשל מגבלות החוק (האופנוע אינו בנפח מספק לכבישים מהירים) והן בשל שיקולי נוחות ותנאים (מזג אוויר, נהיגה ממושכת). השכרת עגלה לרכב תאפשר יציאה לחופשה ברכב המשפחתי מבלי לוותר על הנוחות שמספק האופנוע עם ההגעה ליעד.

  • הובלת בעלי חיים - הובלות מסוג זה מתאימות לרוב לחקלאים, בעלי חוות וכדומה. השכרת עגלה לרכב המיועדת להובלת בעל חיים דורשת התאמה מיוחדת שתספק נוחות ותנאי העברה לבעל החיים ובטיחות הן למוביל, הן לבעל החיים והן לנוסעים בכביש.

  • העברת דירות / משרדים - פעמים רבות במטרה לחסוך בשירותי ההובלה היקרים, בעיקר כאשר הציוד המועבר מסתכם בארגזים וריהוט בסיסי, בוחרים אנשים לבצע את עבודת ההעמסה וההעברה בעצמם, ושירותי השכרת עגלה לרכב מספקים להם את הפתרון והתחליף לכלי רכב גדול דיו שיאפשר את העמסת הציוד.
 
 
חשוב לשכור עגלות איכותיות, עמידות שעומדות בכל דרישות התקינה, מחברה מסודרת ואמינה שמספקת גם ביטוח ואחריות למוצר ושירות במקרה הצורך.
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.
 
השכרת עגלה לרכב