בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עוברים דירה? הנה כמה סיבות טובות לבצע הובלה עם מנוף

 
לפני הכל: במה מדובר?

בטרם נבין מדוע כדאי לכם לבצע את ההובלה בעזרת מנוף, חשוב להבין במה מדובר. מנוף הוא שירות המיועד להקל את המעבר באופן משמעותי. באמצעות מנוף הרמה מקצועי המסוגל להתנשא לגובה הרצוי – ולאחר ייצוב החפצים על המשטח באופן מאובטח – מוריד את החפצים אל משאית ההובלות. ישנו מנוף המסוגל להגיע עד קומה שישית, אחרים המגיעים עד קומה שמינית ועוד – חברתנו מציעה שירותי מנוף עד לקומה 15, כך שגם אם דירתכם מתנשאת לגובה רב – אנחנו נהיה שם בשבילכם.
 

מתי נבחר להשתמש במנוף

 
שימוש במנוף בהובלה נעשה בדרך כלל בבתים פרטיים או משרדים הזקוקים להובלה של חפצים כבדים, אשר מסובכים להרמה על ידי מובילים "רגילים" ובעזרת מנוף ניתן להוביל אותם בקלות יתר. בנוסף, נבחר להשתמש במנוף במקרים בהם החפצים שלנו אינם עוברים בדלת הקדמית של הדירה, או במקרים של משרדים או מפעלים – אם מדובר בחפצים תעשייתיים כבדים וגדולים במיוחד, הנזקקים למנוף על מנת להעבירם ממקום למקום.
 

מדוע כדאי להשתמש במנוף?

 
הנה שלוש סיבות מרכזיות לשימוש במנוף:

1. כי זה בטוח יותר שימוש במנוף הופך את ההובלה כולה לבטוחה הרבה יותר. אם הובלה רגילה על ידי אנשים (חזקים ומקצועיים ככל שיהיו) עשויה לגרור בעקבותיה גם סכנה לשריטות או פגיעה בחפצים שלנו – אם זה ביציאה מהבית, במעלית, בחדר המדרגות ועוד, כשאנו בוחרים להשתמש במנוף – תכולת הבית כולה לא עוברת בדלת הבית כלל, אלא דרך חלון גדול ורחב (בדרך כלל בסלון), על גבי משטח רחב ובאבטוח מקסימלי. התוצאה? החפצים שלכם יוצאים בקלות ובנוחות דרך חלל רחב, ולא נפגעים בדרך לכתובתם החדשה.

2. כי זה מהיר יותר לא מעט אנשים רוצים רק לעצום את עיניהם, ולפקוח אותן שוב כשההובלה כבר מאחוריהם. אין ספק שמדובר בפרק זמן שעשוי להיות מלחיץ ומורט עצבים – אז למה לא לעבור אותו באופן מהיר יותר?כשאתם בוחרים להשתמש במנוף בהובלת הדירה שלכם, אתם מקצרים את ההובלה באופן משמעותי במיוחד. אם אתם רוצים להעביר את תכולת הבית ביעילות, במהירות ולהתחיל את היום בכתובת החדשה כשאתם עדיין רעננים ולא אחרי הובלה שאורכת כמה שעות טובות – אל תהססו. בחרו בהובלה במנוף.

3. כי לפעמים זו הדרך היחידה כפי שהזכרנו לעיל, הובלת דירה במנוף לעתים היא הדרך היחידה להעביר חפצים כבדים או רחבים מאוד. לא מעט לקוחות מספרים לנו על ספה רחבה במיוחד שלא עברה בדלת הבית, ולכן הם נאלצו לפרק אותה כדי לאפשר את המעבר. בסופו של דבר, רהיטים עלולים להינזק בצורה כזו, ואתם יכולים לחסוך זאת בקלות.
 
משאית מנוף להובלות
 
 
חוות דעת
בוכריס הובלות מס'1 בצפון
דירוג משוקלל
"יחס אדיב ושרות מקצועי העביר לי את תכולת הבית בצורה מסודרת ללא כל תקלה יישר כח אדם ישר ואמין ממליץ בחום."