בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה משפיע על מחיר הובלת דירה

 
כל אדם העומד בפני העברת דירה מגלה כי מחירי ההובלה מושפעים מגורמים רבים קביעת מחיר הובלת דירה הינה פעולה לא פשוטה, היות ויש לקחת בחשבון גורמים רבים המשפיעים על המחיר הסופי. הדבר קריטי יותר כאשר אנו מדברים על מזמיני ההובלה, אשר רוצים להעריך מבעוד מועד את מחיר ההובלה שיצטרכו לשלם. כיום, חברות רבות מציגות באתר שלהן או בשיחת ייעוץ את מחיר ההובלה שלהן- הכולל את המחירים המפורטים עבור כל שירות. למרות האמור, חשוב לדעת כיצד כל גורם משפיע על המחיר הסופי וכן על אילו פרטים ניתן להתווכח ועל אילו לא.
 
 

חשוב לדעת מה משפיע על מחיר הובלת דירה מבעוד מועד

 
גודל הדירה: אחד הגורמים המשפיעים ביותר על מחיר ההובלה הינו כמובן גודל הדירה. ככל שמדובר בדירה גדולה יותר, כך עולה המחיר עבור כל אחד ממרכיבי ההובלה. דירות גדולות דורשות יותר כוח עבודה, יותר זמן עבודה, שימוש ברכב הובלה גדול יותר ועוד, ולכן נראה קפיצה במחיר עם הגדילה בשטח הדירה. למרות האמור, דירות גדולות אשר אינן מכילות חפצים רבים יכולות להיות יוצאות דופן מבחינה זו, היות והן לא באמת דורשות עבודה רבה יותר מאשר דירה קטנה.

מועד ההובלה: בדומה לכל דבר- גם להובלות יש עונות. אנשים רבים בוחרים לעבור דירה בחודשי הקיץ ובבקרים, ולכן בתקופות אלו נראה עליה במחירי ההובלה. במידה והדבר מתאפשר לכם, נסו לעבור דירה בחודשי החורף. הדבר יוביל לירידה בכלל מרכיבי מחיר הובלת הדירה וכן יאפשר לכם ליהנות מחברת הובלות אשר אינה עסוקה בהובלה נוספת באותו היום. במידה והנכם חייבים לעבור דירה בקיץ, תוכלו להוריד את המחיר במידה ותסכימו לחלוק את יום המעבר עם דירה נוספת, ולהיות השניים בתור. אמנם יכול להיות שתחוו עיקובים בשל דברים שקרו בדירה שהעבירו לפניכם, אולם תוכלו להוזיל כך את המחיר בצורה ניכרת.

נגישות ומרחק: מובילים צריכים להתמודד היום עם קשיי נגישות רבים- להוציא חפצים גדולים מדירות בעלות פתחים קטנים (לעתים על ידי מנוף דרך החלון), להוביל דירות מבניינים רבי קומות, להיכנס עם משאיות לסמטאות צרות ועוד. ככל שהנגישות לדירה שלכם או לדירה אליה אתם עוברים נמוכה יותר- כך תצטרכו לשלם יותר בעבור ההובלה, בדרך כלל בשל השימוש בשירותים נוספים כגון שירותי מנוף או הצורך של העובדים לבצע את ההעברה בחלקים במקום בפעם אחת. כמו כן, ככל שהמרחק בין הדירות גדול יותר, כך נראה גם עליה במחיר, אולם עליה זו פחות משמעותית משאר הגורמים המשפיעים על מחיר ההובלה.

בחירת שירותים: חברות הובלה מציעות כיום מגוון רחב ביותר של שירותים נוספים על ההובלה עצמה- אספקת קרטונים, אריזת הדירה ופריקתה, ניקוי הדירה החדשה ועוד. ככל שתבחרו להיעזר ביותר שירותים, כך תשלמו כמובן יותר עבור ההובלה כולה, אולם המחיר היחסי עבור כל אחד מן השירותים ירד.
ניתן לראות במאמר הבא כיצד שירותים נוספים משפיעים על מחיר הובלה לחץ כאן
 
 
 

הכרה של מרכיבי מחיר הובלת דירה מאפשרת הוזלת עלויות בדרכים שונות

 
כאשר אנו יודעים מה משפיע על מחיר הובלת דירה, אנו יודעים על מה לשים דגש וכיצד להוזיל את ההובלה, כך שכל אחד יכול לוודא כי הוא מקבל את כלל השירותים הדרושים לו במחיר שנראה לו הגיוני והוגן. כמו כן, הכרת המרכיבים השונים והשפעתם מאפשרת ביצוע סקר שוק יעיל יותר, והשוואה בין כמה חברות הובלה בצורה אשר תאפשר לנו לבחור בסופו של דבר את החברה המתאימה לנו ביותר הן מבחינת שירותים והן מבחינת מחיר.
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.