בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחירון הובלות דירה

 
קביעת מחירה של הובלת דירה תלוי בגורמים רבים אשר חשוב להכיר בטרם תחילת התהליך מחירון הובלות יציג מחירים הנעים על טווח רחב למדי, וכאלו אשר יכולים להתחיל מכמה מאות שקלים ולהסתיים בכמה אלפי או אף עשרות אלפי שקלים. גורמים שונים משפיעים על מחיר ההובלה בצורה שונה, וכן ישנם נושאים עליהם ניתן לדון ולהוזיל עלויות בעוד נושאים אחרים אינם פתוחים למשא ומתן. חשוב לדעת מהם הגורמים המשפיעים על מחיר הובלה כאשר אנו באים לבחינת חברת הובלות, בכדי שנוכל להשוות בין החברות השונות בצורה יעילה יותר ולבחור בסופו של דבר את החברה המתאימה ביותר עבורנו.
 
 

אז כיצד כל גורם משפיע על מחירה של הובלת דירה?

 
השירותים הנבחרים: חברות הובלות מציעות כיום מגוון רחב ביותר של שירותים, אשר כל אחד מהם כמובן עולה סכום שונה. שירותים כגון אריזת דירה, פריקת דירה, שטיפת הדירה החדשה (ואף הישנה) ועוד הינם כולם שירותים נפוצים כיום בקרב חברות הובלה, ויכולים לסייע משמעותית בתהליך המעבר. ככל שנבחר שירותים רבים יותר, כך כמובן יעלה מחיר ההובלה כולה, אולם חשוב לקחת בחשבון כי שירותים אלו יכולים לחסוך לנו זמן רב כך שלא נצטרך למשל לקחת יום חופש מהעבודה לשם המעבר- ובעצם נחסוך כסף.

קרטונים לאריזה: מציאת קרטונים הינה בעיה ממשית בכל הנוגע לאריזת דירה, ולכן במחירון הובלות של חברות רבות תוכלו למצוא גם שירות לאספקת קרטונים. ככל שתבקשו יותר קרטונים- כך תשלמו פחות עבור כל קרטון. חשוב לדעת כי חברות רבות מציעות גם אספקת קרטונים משומשים אך באיכות טובה, אשר עולים משמעותית פחות מחדשים ולעיתים קרובות אף ניתנים בחינם ויכולים להוזיל את המחיר בצורה משמעותית.

הובלות מיוחדות: הובלה של מוצרים הדורשים התייחסות מיוחדת כגון מיטות, כלי נגינה גדולים או פרטי אומנות מייקרת בצורה משמעותית את ההובלה. לעיתים משתלם יותר להזמין הובלה נפרדת עבור פריטים אלו מחברה המתמחה בהובלתם, ולא להיעזר בשירותיה של החברה המבצעת את ההובלה של שאר הדירה לשם כך. פעולה זו יכולה גם להוריד את המחיר של ההובלה וגם להבטיח הובלה נכונה ובטוחה של פרטים יקרי ערך אלו.

גודל הדירה: כמובן שככל שמדובר בדירה גדולה יותר בעלת מספר רב יותר של חפצים- כך מחירון ההובלה גבוה יותר. גודל הדירה משפיע על פרטים רבים- זמן העבודה, כמות העובדים הנדרשת, גודל רכב ההובלה הנדרש ועוד, ולכן היא מייקרת את ההובלה כמעט בכל תחום.

מרחק ההובלה: מרחק ההובלה הינו הגורם המשפיע הכי פחות על מחירה, בדרך כלל. גם הובלות למרחקים ארוכים אינן סובלות מעליה משמעותית במחיר, ולרוב מדובר במחיר שאינו פתוח לדיון. למרות האמור, הובלת דירה מעבר לים עלולה להיות יקרה ביותר והיא אכן מושפעת בצורה משמעותית מהמרחק אשר יש לעבור, סוג המדינה ועוד. במקרים אלו, מומלץ להיעזר בחברה המומחית בהובלות מסוג זה.
 
 
 

ככל שנעזרים ביותר שירותים - כך יורד המחיר היחסי של ההובלה

 
מחירון הובלות אינו קבוע ושווה בין החברות השונות, ואף באותה חברה ניתן לקבל הצעות מחיר שונות עבור אותה ההובלה בדיוק. באופן כללי ביותר, חברות הובלה נוטות להוריד מחירים בצורה משמעותית יותר ככל שמשתמשים ביותר שירותים, כך שאם נעזרתם גם בשירותי אריזה וגם בשירותי הובלה- תוכלו להוריד בצורה משמעותית יותר את המחיר של שני השירותים מאשר אם הייתם נעזרים רק באחד מהם. לאור האמור, לאחר התמקחות על כל אחד מן השירותים וקביעת השירותים הנחוצים עבורכם, מומלץ לנהל משא ומתן גם על המחיר הסופי, היות ובמקרים רבים תהיה חברת ההובלות מוכנה להוריד גם אותו.
 
 
צרו קשר עם בוכריס מנופים והובלות ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.