בוכריס הובלות
 
 
 
 
 
 
 
4.5
7 חוות דעת
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
077-7784510
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנוף הרמה בצפון

 
אם הדירה ממנה אתם יוצאים ממוקמת בבניין קומות או זו שאתם מתעתדים לעבור אליה היא כזו, כדאי לכם לעשות את זה באמצעות מנוף הרמה להובלות. הנה כמה סיבות שישכנעו אתכם למה זה עדיף על פני העברת הדירה בדרך הישנה והמסורתית
 

הובלה בצפון באמצעות מנוף הרמה על ידי חברת "בוכריס מנופים והובלות"

 
חברת "בוכריס מנופים והובלות" מומחית מזה שנים רבות בהעברת דירות מכל מקום לכל מקום במהירות ובמקצועיות. חברתנו מוסמכת להפעלת מנופים ועושה זאת כבר שנים רבות בהצלחה לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלה. אחד הדברים הקריטיים שחשוב לוודא כשבוחרים חברת הובלה עם מנוף הוא ביטוח על ההרמה בעת ההובלה וחברת "בוכריס מנופים והובלות" מחזיקה בביטוח כזה מה שמבטיח לכם לא רק מהירות ויעילות אלא גם שקט נפשי שהציוד שלכם מבוטח והכסף שלכם שמור.
 
הימנעות מנזקים

הובלה של דירה בצורה רגילה מה שאומר הורדה של התכולה שלה בחדר המדרגות או בתוך מעלית הבניין עלולה להיות מסוכנת לריהוט ולציוד. המעבר במקומות צרים, הצורך להרים פיזית את הציוד טומנים בחובם לא מעט אתגרים ומי שרוצה להימנע משריטות, סדקים, שברים או כל פגיעה אחרת טוב שיעשה את זה עם מנוף. ההורדה במנוף היא הורדה מהחלון או מהמרפסת, הורדה בטוחה יותר ורגועה יותר, אין התחככות עם גורמים בעייתיים והסיכויים שהכול יעבור בשלום גבוהים הרבה יותר. חברת "בוכריס מנופים והובלות" מתמחה ב-הובלה של דירות באמצעות מנוף הרמה, מנוף שמגיע על רכב ועושה את העבודה מצוין. אתם תהיו עם שקט נפשי ועם הידיעה שהמעבר מתבצע על ידי חברה מקצועית עם המון ניסיון.

חיסכון בזמן

הובלה של דירה היא פרויקט מורכב, פרויקט שלוקח לא מעט זמן וזמן כידוע שווה כסף שמתבטא בשעות עבודה שמפסידים וכדומה. בנוסף, העברה ידנית לוקחת יותר זמן מה שאומר שסביר שהציוד יגיע ליעד החדש בשעות המאוחרות יותר של היום. אם הכול ייארז בזמן ובצורה טובה ואם הובלה תתבצע באמצעות מנוף יכול מאוד להיות שהציוד יהיה בדירה החדשה עוד בשעות הראשונות של היום מה שישאיר לכם המון זמן לנצל בסידור הדירה עוד באותו היום. למעשה, מנוף הרמה להובלות חוסך כ-50% מהזמן בהעברת הדירה ומאפשר לכם מעבר חלק ומהיר. עם שני יתרונות כאלו, מה ההתלבטות בכלל?
 
 
שנצא לדרך? צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ ראשוני והצעת מחיר אטרקטיבית: 077-7784510.
 
 
משאית מנוף להובלות
 
 
חוות דעת
בוכריס הובלות מס'1 בצפון
דירוג משוקלל
"יחס אדיב ושרות מקצועי העביר לי את תכולת הבית בצורה מסודרת ללא כל תקלה יישר כח אדם ישר ואמין ממליץ בחום."