הובלה עם מנוף – מחירים

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚

הובלה עם מנוף מתומחרת לפי שעה ומושפעת משורה ארוכה של פרמטרים. מלבד המחיר, חשוב לבדוק מה רמת הזמינות של החברה, באיזה ציוד היא משתמשת והאם יש לה פוליסת ביטוח בתוקף. לאחר מכן, אפשר להשוות בין שירותי הובלות גם לפי המלצות של לקוחות

מנוף מתאים לסוגים שונים של שירותי הובלות ואפשר להשתמש בו על מנת להשיג שורה ארוכה של יתרונות. המנוף רלוונטי לדוגמא בבנייני מגורים ישנים שבהם אין מעלית או שחדר המדרגות צר מדי, אבל גם בבניינים חדשים לגמרי שבהם צריך להגיע אל קומות גבוהות. בכל אחד מהמקרים האלה, המטרה היא להפעיל את המנוף מבחוץ על מנת להשיג נגישות גבוהה אל התכולה והציוד.

הבעיה היא שהמחיר של הובלה עם מנוף אינו אחיד אלא דינאמי. מלבד העובדה שהשירות מתומחר לפי שעה ולכן יכולים להיות פערים של מאות שקלים בין פרויקטים דומים שמתבצעים באותו מקום או עבור אותו בניין, יש גם פרמטרים אובייקטיביים המשפיעים על המחיר. אם רוצים לקבל הצעת מחיר מסודרת על הובלה עם מנוף,  חשוב לפיכך להבין מה מרכיב אותה ולא רק מה השורה התחתונה.

איזה גורמים משפיעים על המחיר של שירותי הובלה עם מנוף?

הנה למשל כמה גורמים מרכזיים שבהם אפשר להשתמש על מנת להשוות בין סוגים שונים של שירותי הובלה עם מנוף:

א. קומה – החל מקומה 10 ומעלה כבר משלמים תוספת מחיר. על קומות נמוכות יותר לא משלמים תוספת, אבל כן צריך לוודא שהמנוף מסוגל להגיע אל הפתח המתאים של הדירה או הגג.

ב. כמות התכולה – חברת הובלות מתמחרת את השירות שלה לפי מספר הארגזים והקרטונים. בשביל לקבל הצעת מחיר מנומקת ולמנוע הפתעות של הרגע האחרון, צריך לוודא שהחברה הביאה בחשבון את כמות התכולה והציוד.

ג. שירותים נוספים – אותה חברה שמבצעת הובלה עם מנוף יכולה להציע שירותים נוספים ולתמחר את כל החבילה יחד. כאן השירותים הבולטים הם למשל אספקת קרטונים, פירוק והרכבה של רהיטים וכן הלאה.

מה טווח המחירים המקובל בתחום ובענף?

הובלה עם מנוף לדירה בקומות 2-10 אמורה לעלות 400-800 ש"ח לכל שעה, לא כולל השירותים הנוספים המתומחרים בנפרד על ידי החברה. מקומה 10 ומעלה המחיר יהיה 1,000-1,500 ש"ח לשעה וצריך לוודא שניתן להגיע לשם בצורה בטיחותית.

החבילה כולה יכולה להגיע למחיר הובלה של כ-3,000 ש"ח עבור הובלת דירה של 3 חדרים עם מנוף, בקומה רביעית ועם פירוק והרכבה של הרהיטים. לשם השוואה, בשביל להוביל דירה של 4 חדרים מקומה שנייה ולקומה 11 עם פירוק והרכבה של רהיטים מתמחרים שעה וחצי של שירותי מנוף ולכן החבילה כולה תעלה כ-6,500 ש"ח. חוץ מאשר המחיר, כדאי לבדוק האם לחברה יש ביטוח ובאיזה ציוד היא משתמשת.

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן