הובלות בזכרון יעקב

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚
עוברים דירה? משרד? זקוקים להובלה בזיכרון יעקב? הובלה עושים עם חברה שיש לה צוות מקצועי ומיומן שמטפל בכל מה שנדרש כדי לעבור לדירה החדשה בראש שקט. החפצים והריהוט מגיעים אל יעדם בבטחה ובמהרה וכל שנשאר זה לסדר אותם וליהנות ממשכנכם החדש. מעוניינים לדעת עוד על הובלות קטנות וגדולות, הובלת משרדים ודירות בזיכרון יעקב? אתם מוזמנים לקרוא במאמר שלפניכם.

הובלה בזיכרון יעקב

איזה כיף, עוברים. כל מעבר מלווה בהתרגשות, משנה מקום משנה מזל, עומדים לפני משהו חדש ואחר. היעד החדש מוכן והציוד מהמקום אותו עוזבים כבר ארוז ומחכה למעבר. עכשיו כל שנותר הוא להשלים את המעבר עם חברת הובלה המבצעת הובלה בזיכרון יעקב. 

כדי שהמעבר יהיה בטוח ויעיל, כדאי להזמין חברה ותיקה ומנוסה, המספקת שירותי הובלה באזור זיכרון יעקב. חברת הובלות המכירה היטב את האזור, את הרחובות והמקומות ועושה את ההבדל מבחינת השירות שהיא נותנת. מגיעה מהר לכל מקום, עומדת בלוחות זמנים ומתכננת במדויק את העבודה בהתחשב בשטח ומקומות גישה וחניה.

להובלה מקצועית אתם זקוקים לחברת הובלות שיש לה מוניטין מקצועי והיא מוכרת ואמינה. כזו היא חברת בוכריס מנופים הובלות. תזמינו אותה ותעברו בראש שקט. תוכלו להפקיד בידיה את תכולת המשרד או הבית, המפעל או העסק וכמובן לקבל ממנה גם את כל השירותים הנלווים כגון אריזה ופריקה, אחסון במידת הצורך ושירותי הובלה עם מנוף במידה והמעבר הוא לדירה גבוהה או ממנה.

הובלות בזכרון יעקב

מה חשוב לדעת על הובלות בזיכרון יעקב

מעברים הפכו להיות תכופים יותר מבעבר והובלות מתקיימות בכל ימות השנה. אנשים עוברים דירות, פותחים או סוגרים משרדים, מגדילים את העסק, משפצים ועוברים לפרק זמן למקום אחר. המציאות היא דינאמית ויש ביקוש רב להובלות.

 מה שחשוב לדעת הוא שאחד הדברים החשובים ביותר בעת מעבר ולפני הובלה, זו האריזה. האריזה חייבת להיעשות בצורה כזו ששום דבר לא יינזק. אם יש חפצים שבירים, יש לעטוף אותם בניילון פצפצים וכך גם את פינות השולחן כדי שלא יקבלו מכות במהלך ההעברה ויינזקו.
על כל ארגז, לאחר שהתמלא ונסגר, רושמים לאיזה חדר שייכים החפצים בו. המובילים מפזרים את הארגזים בהתאם לחדרים ועבודת הפירוק יעילה וקלה יותר.

 עוד חשוב לרשום על הארגזים "שביר" במידה ויש בפנים חפצים העלולים להישבר. וכדאי גם להסב את תשומת ליבם של המובילים לכך. הציוד הוא מה שחשוב, לכן חשוב מאוד שהצוות של חברת ההובלה יהיה אחראי ורציני ויבצע את ההעברה בזהירות ובמקצועיות.
אם אתם זקוקים לשירותי הובלה בזיכרון יעקב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת בוכריס מנופים הובלות. לחברה וותק וניסיון של שנים רבות בתחום. תקבלו ממנה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר וברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בלוחות זמנים ובמחירים הוגנים

סוג ההובלה מחיר הובלה בזכרון יעקב
מחיר הובלות משרדים בזכרון יעקב
החל מ-400 ש"ח
מחיר הובלות לעסקים קטנים וגדולים
700 - 300 ש"ח
מחיר הובלות מנוף בזכרון יעקב של
פריטים בודדים או דירות
850 - 450 ש"ח
מחיר הובלת מוצרי חשמל
החל מ-250 ש"ח
מחיר הובלת מחסנים/ מפעלים
החל מ-4,000 ש"ח
הובלת בית
החל מ- 1,500 ש"ח
הובלת וילה בזכרון יעקב
החל מ- 2,800 ש"ח
בוכריס הובלות
לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן