הובלות גדולות

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚
כשאתם מובילים בית , לרוב אתם לוקחים יום חופש או יותר ופחות משנה לכם או קריטי כמה זמן תיקח ההובלה. לעומת זאת, כשמובילים משרד או מפעל או כל חברה, ישנה חשיבות רבה למשך ההובלה. ככל שלוקח יותר זמן להוביל ולארגן את הציוד במקום החדש, כך אנו מבזבזים יותר שעות וימי עבודה והעסק שלנו מפסיד כסף!
הובלות גדולות

 

אז מה אתם אומרים? יותר משאיות עולה לנו יותר כסף?

לא בהכרח . יותר משאיות משמעו יותר אנשי צוות וכך זמן ההובלה מתקצר משמעותית. כמו שכבר אמרנו, זמן הובלה =הפסד כספי אז ברור שאם זמן ההובלה יתקצר כי הבאנו יותר משאיות, כך בשורה התחתונה זה יעלה לנו פחות כסף וזאת למרות ששילמנו על עוד משאית.  

כמובן שצריך קודם לבדוק את כמות התכולה שלנו , להתייעץ עם חברת הובלות מקצועיות שתדע לעזור לנו לעשות סדר ולהבין מה בדיוק אנחנו צריכים.

חברת בוכריס הובלות תספק לכם לאורך כל שעות היממה את שירות ההובלות שאתם צריכים ואם מדובר בהובלה גדולה של משרד או חברה, אנחנו נעזור לכם לתכנן את הצורך ולנהל יחד את הפרויקט הזה של ההובלה לשביעות רצונכם המלאה.

אנחנו זמינים בכל יום ובכל שעה ונוכל לספק משאיות וצוותי מובילים גם בשעות הלילה וסופי שבוע.

מה לגבי הובלה גדולה שדורשת שימוש במנוף?

הצורך בהזמנת מנוף הופכת את ההובלה למעט יותר מורכבת. לא בכל הובלה צריך מנוף וזה תלוי בכמות ומשקל הפריטים אותם אתם משנעים וכן מאיזו קומה לאיזו קומה מתבצע המעבר. המנוף מסייע לנו בהובלה של משקלים כבדים ובהובלה לקומות גבוהות , או לבניינים בהם אין מעלית. הזמנת מנוף מוסיפה לנו עלות למחיר ההובלה אבל כשאי אפשר להוביל בשום דרך אחרת, המנוף נותן לנו פתרון טוב ומקצועי. לפני שמזמינים מנוף, כדאי לדבר עם הצוות שלנו ולבדוק כמה זמן נדרש להובלת התכולה כדי לדעת לתמחר גם את עלות המנוף. כדאי גם לבדוק האם בוודאות צריך מנוף.  לעיתים השימוש במנוף יקצר את זמן ההובלה כי הובלה של פריטים כאלו במעלית או במדרגות עלולה לקחת הרבה יותר זמן מאשר שימוש במנוף . למרות שהמחיר של שימוש במנוף גבוה יותר, הרי שבסופו של דבר זה יחסוך לנו אובדן שעות עבודה ולא יפגע בהכנסות שלנו.

לחברת בוכריס הובלות יש את הציוד הנדרש של מנופי הרמה מתקדמים ומשוכללים שנותנים מענה לכל צורך בהרמה של ציוד.

לסיכום- כמה זה יעלה לנו?

כמו בכל דבר, העלות תלויה בהרבה מרכיבים. האם ניקח משאית אחת או שתי משאיות או אפילו שלוש? האם אנחנו צריכים להביא מנוף הרמה כי יש לנו ציוד או פריטים שמצריכים שימוש בעזרים כאלו. האם מדובר בבית פרטי שאין מגבלה לזמן אותו ייקח להוביל לעומת עסק שחשוב לנו לסיים את ההובלה כמה שיותר מהר כדי לחסוך אובדן שעות עבודה. גם המועד שבחרנו להובלה עצמה, בין אם זה באמצע שבוע או בסופשבוע, מוקדם בבוקר או מאוחר בלילה, משנה לחלוטין את התמחור. אז כשאתם נפגשים עם חברת הובלות, שבו אתם בצורה מסודרת. תקדישו את הזמן לתכנון ובנייה של הלו״ז, הערכת כמות הפריטים והציוד שיש לכם להוביל, תזמון וקביעת תאריך שיהיה זול יחסית ובכלל- שאלו- מה נדרש כדי להוזיל את העלויות? חברת הובלות אמינה ואיכותית תתן לכם את התמונה המלאה כדי שתוכלו להחליט.

לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן