הובלות מיוחדות

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚

מה זו הובלה מיוחדת?

מה זו בכלל הובלה מיוחדת? אנחנו חברת הובלות שיכולה לבצע עבורכם את כל סוגי ההובלות. הובלת דירה או בית, הובלת משרד, הובלת מפעל או כל עסק אחר, שימוש במנופי הרמה לטובת הובלת ציוד כבד ועוד
הובלות מיוחדות

אנחנו יכולים גם להוביל כל מוצר אחר שרק תבחרו, ואנחנו יודעים לתכנן ולנהל את הפרויקט הזה, לא משנה כמה מאתגר הוא. דברו אתנו ונתאים לכם את הפתרון. כי בוכריס הובלות אינה מתמחה רק בהובלת בתים או משרדים אלא גם בהובלה של פרויקטים אחרים. אנחנו נתאים לכם את המוביל והציוד המתאים, וגם ניתן לכם הצעת מחיר טובה והוגנת כדי שתוכלו לישון בשקט ולדעת שיש לכם על מי לסמוך. בוכריס הובלות יוכלו לבצע עבורכם כל הובלה מיוחדת ככל שתהיה . אז מה זו בעצם הובלה מיוחדת? זו הובלה של פריטים שיש צורך בציוד או בניסיון ספציפי כדי להוביל אותם. לדוגמא הובלה של אופנועים, אקווריומים , כלי נגינה כמו פסנתר, צ׳לו, ג׳קוזי, כלי שייט, שרתים וחדרי מחשבים, צימרים, מכולות , ציוד ספורט ועוד . כל מוצר שפירוקו והרכבתו מצריכים ניסיון והבנה וכן נדרש עבורו ביטוח מיוחד כדי להגן עליו מפני נזק אפשרי –  אנחנו כאן כדי לתת לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר ואת השירות המקצועי והמתאים. לא כל מוביל יודע ויכול לבצע הובלות מורכבות שכאלו ולכן שאלו את המוביל שאתם מדברים אתו –  האם יש לו ניסיון קודם ורק אז קבלו החלטה.

מה חשוב לדעת בהובלות מיוחדות?

ראשית, חשוב להבין אם לחברת ההובלות שפניתם אליה יש את הניסיון והידע בהובלה של המוצר אותו אתם רוצים להוביל.

 חברה שיודעת להוביל פסנתרים אינה בהכרח יודעת או מסוגלת להוביל חדר מחשבים ולהיפך ולכן חשוב לוודא שלחברה יש

 ניסיון מגוון ושהיא התנסתה בהובלות של מוצרים שונים ומשונים. חשוב גם לשאול איך הם מתכננים את ההובלה של מוצר

 מיוחד ודרך התשובות, נבין אם מדובר בחברה שיודעת לנהל פרויקט כזה ותדע לתת לנו את השירות המקצועי והנכון ביותר

 עבורנו.

שנית, בדקו את נושא הביטוח. לכל חברת הובלות יש ביטוח כנגד נזק שעלול להיגרם לציוד אותה היא מובילה. יחד עם זאת, בהובלה של מוצרים ייחודיים, הביטוח צריך להיות מותאם וקיים. אז צריך לבדוק שחברת ההובלות מפעילה אותו.

דבר נוסף שצריך לברר הוא נושא המחיר. עלות של הובלות מיוחדות היא גבוהה יותר מהובלה של מוצרים שהם רגילים אבל זה תלוי מוצר וכדאי להשוות את הצעת המחיר שקיבלתם להצעות נוספות.

הדבר האחרון שכדאי לבדוק הוא נושא הזמינות. לעיתים דחוף לנו שיובילו את המוצר שלנו במהרה ולא תמיד חברות ההובלה פנויות לזה וינסו לדחות אותנו בימים ולעיתים גם ביותר מכך. חשוב לברר מה הזמינות של אותה חברה. חברת בוכריס הובלות תוכל לספק לכם שירות מהיר ונקודתי למה שאתם צריכים ומבקשים.

אז למה אתם מחכים?

צרו אתנו קשר עוד היום. בבוכריס הובלות נעשה כל מאמץ לספק לכם את שירות ההובלות במהירות הרבה ביותר, בזמן

 הקצר ביותר, במחיר ההוגן והטוב ביותר ועם הציוד המתקדם והמתאים ביותר לצרכים שלכם. בין אם אתם מובילים בית,

 משרד, מפעל, או הובלה מיוחדת של פריט יקר ערך או פריט שצריך היערכות מיוחדת להובלתו –  אנחנו כאן כדי לתת לכם

 את השירות המקצועי והטוב ביותר שיתאים לכם בדיוק!

לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן