הובלת דירות

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚
מי מאתנו לא חווה את החוויה המרגשת של מעבר דירה? מצאנו דירה שאנחנו רוצים, שנראית ומרגישה לנו נכון ומהרגע שסגרנו את חוזה הרכישה, או חוזה השכירות, אנחנו נערכים לקראת המעבר. רק מה? ברגע שעוברת ההתלהבות הראשונית, אנו נזכרים שהחלק המאתגר והמתיש אפילו עוד לפנינו – האריזה וההובלה!
הובלות מיוחדות

בין אם אנחנו משפחה עם ילדים, זוג נשוי, זוג לא נשוי או יחידים, המעבר הוא מאתגר. צריך לארוז המון דברים, לוודא שהכל

 יעבור בשלום ובקלות והחשש שמא יהיו תקלות או בעיות אינו נעים לנו. יש לנו דברים יקרי ערך או יקרים לנו רגשית והדבר

 שאנו חוששים ממנו יותר מכל הוא שמשהו יישבר או יינזק. זה לא חייב להיות ככה! ההיפך הוא הנכון –  הובלה צריכה להיות

 קלה וזורמת עם אנשי מקצוע שמתמחים בהובלות ויודעים איך לארוז ואיך להעמיס כל דבר על משאית ההובלה. וברגע

 שאנחנו מוצאים את אותה חברת הובלות שאנו יודעים שניתן לסמוך עליה, התהליך של ההובלה צריך להיות נעים וידידותי.

 יש הרבה אנשים שעוברים, בעיקר כאלו שאין להם עדיין ילדים, המחליטים להעביר את תכולת הבית שלהם באופן עצמאי

 לדירה או לבית החדש. זה תהליך סיזיפי, מתיש פיזית ונפשית , וחברת הובלה טובה ואיכותית יכולה לפתור את הקושי ולתת

 חוויה טובה.

איך מוצאים חברת הובלה טובה?

לא משנה היכן אתם גרים, או לאן אתם עוברים, ישנן חברות הובלה מומלצות וטובות בכל אזור בארץ. הקריטריונים שלפיהם כדאי לבחור חברת הובלה טובה הם בראש ובראשונה המקצועיות של החברה. עד כמה יש לה ניסיון בהובלות, האם יש לה צוות עובדים קבוע שעובדים בחברה זמן רב וכבר הסתגלו לשיטות עבודה טובות  , וכמובן זו פונקציה של מחיר. אנחנו רוצים לבחור בחברת הובלה שלא תקרע לנו את הכיס ותדע לתת לנו שירות מצוין ומקצועי במחיר הוגן.

בישראל יש פורטל חברות הובלה באינטרנט שדרכו אפשר למצוא חברת הובלות טובה והוגנת באזור המגורים שלכם. חברת הובלות בוכריס היא חברה שיכולה לתת לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת. חשוב לדעת שלא כל חברה שעוסקת בהובלות היא חברה טובה , מקצועית ומומלצת .עלינו כלקוחות לעשות סקר שוק, לשוחח עם כמה חברות הובלה שמצאנו בפורטל או באינטרנט בכלל , להכין רשימת שאלות אחידה ולשאול את כל החברות שאנו משוחחים אתן את אותן שאלות כדי לאסוף מידע שנכון וחשוב עבורנו , וכמובן לדבר עם ממליצים.

עוד חשוב לדעת שהתחום של חברות הובלה הוא מאד תחרותי וזה כמובן, פועל לטובתנו, הלקוחות. ולכן אפשר ורצוי לקחת הצעות מחיר מכמה חברות ולנהל משא ומתן על המחיר.

סוג ההובלה מחיר הובלה
דירה 2 חדרים
1,000 - 2,000 ש"ח
דירה 3 חדרים
3,000 - 2,000 ש"ח
דירה 4 חדרים
4,000 - 3,000 ש"ח
דירה 5 חדרים
5,000 - 4,000 ש"ח
דירה 6 חדרים
6,000 - 5,000 ש"ח
דירה 7 חדרים
7,000 - 6,000 ש"ח

מה הקריטריונים לבחירת חברת הובלות טובה?

כבר משיחת הטלפון הראשונה מומלץ לשים לב איך המענה שאנחנו מקבלים –  האם עוניפם לנו מהר לשיחה ואם לא עונ

 הים והשארנו הודעה, האם חזרו אלינו תוך זמן קצר או שנאלצנו להתקשר שוב. חשוב להקשיב לטון השיחה, להרגיש שהצד

 השני סבלני , מקשיב לשאלות ונותן תשובות מלאות ומקצועיות.

הדבר השני המאד חשוב הוא המקצועיות שנובעת פעמים רבות מותק מוכח ארוך שנים בתחום הזה. וגם המוניטין והקבלות של החברה. על חברה שיש לה מוניטין טוב אתם תשמעו הרבה כי שמה יילך לפניה.

כדאי לוודא שחברת ההובלות מיומנת בסוגים שונים של הובלות וספציפית בהובלת דירות או בתים. האם הם מנוסים בהובלות בין ערים, בהובלה מבנין רב קומות לבית פרטי או מבית פרטי לבנין רב קומות, האם יש להם את הציוד המקצועי שנדרש כדי להוביל ולהעלות דברים כבדים , ידע בפירוק והרכבה של חפצים שונים ועוד.

הקריטריון האחרון החשוב הוא נושא המחיר. אבל , שימו לב: מחיר זול לא בהכרח מעיד על שירות פחות טוב ומצד שני מחיר יקר לא בהכרח יעיד על הובלה טובה ומקצועית ולכן חשוב לצד קבלת הצעת המחיר לשאול כמה שיותר שאלות ולקבל תשובות מלאות ומקצועיות כדי לקבל את ההחלטה הסופית . דוגמאות לשאלות:

  1. האם יש לכם ניסיון בהובלות? אם כן, כמה זמן ואיזה סוגי הובלות?
  2. כמה משאיות יש לכם? מי צוות העובדים? האם מדובר בצוות ותיק וקבוע? האם ידוע מראש כמה אנשי הובלה ישלחו אליכם ביום ההובלה , האם הם דוברי עברית ואפשר לתקשר אתם ואם לא, דרך מי מתבצעת התקשורת?
  3. איך אתם מחליטים כמה משאיות ואיזה גודל משאית אתם צריכים להובלה ואיך אני כלקוח אדע שזה יספיק ולא תחייבו אותי על משאית נוספת?
  4. האם יש לכם את הציוד המקצועי (מנופים, ציוד להשלמת אריזות: קרטונים, חומרי הדבקה וכד׳) כדי לבצע את העבודה?
  5. מי הממליצים שלכם? לבקש כמה מספרי טלפון של ממליצים שהם לקוחות שדומים לכם בצרכים
  6. איך אתם מתמחרים את ההובלה? מה הקריטריונים? לברר את זה מול כל חברות ההובלה כדי להבין מה הנוסחא לחישוב ולראות עם מי יותר כדאי לעבוד

מה משפיע על מחיר ההובלה? חשוב לדעת!

  1. מועד ההובלה – בקיץ ובחגים ההובלות יקרות יותר וכמובן בסופי שבוע לעומת הובלות בעונת החורף שתמיד זולות יותר או באמצע שבוע.
  2. מסלול ההובלה – אם ההובלה היא בתוך אותו ישוב/עיר, העלות תהיה נמוכה יותר . ככל שהמרחק הג״ג יהיה גדול יותר, כך יעלה מחיר ההובלה וכך חשובה גם סגירת הפרטים של כמות משאיות כי למשל במעבר מתל אביב לאילת, לא נרצה שפתאם יבינו שכמות המשאיות אינה מספיקה ויש צורך במשאית נוספת שתגרור אתה עלויות נוספות.
  3. מיקום הדירה – קומה, נגישות לדירה, מדרגות וכו׳ יכולים להשפיע על מחיר ההובלה ולכן חשוב לדבר על הדברים האלו מראש עם חברת ההובלות ולתת את כל הפרטים כדי לחסוך עלויות עתידיות שיכולות ממש להיות מיותרות.
  4.  

חוסכים כסף גם כשעוברים דירה!

כשאתם מחליטים לעבור בית , תנסו עד כמה שניתן לתזמן את המעבר למועדים שנחשבים מראש כיותר זולים וגם כיותר פנויים וריקים בלוח הזמנים של חברות ההובלה. הקיץ ןוהחופש הגדול הם מועדים בעייתיים מאד להובלה, הן מבחינת זמינות והם מבחינת מחיר. ולכן אם ביכולתכם לבצע את ההובלה לקראת החורף, המחירים יצנחו דרמטית ואתם תרוויחו פעמיים  –  גם מחיר זול משמעותית וגם שירות טוב יותר כי המוביל פחות עסוק ולחוץ ופנוי יותר לצרכים שלכם. עוד משהו שניתן לעשות כדי להוריד את מחיר ההובלה הוא אריזה לבד וגם פירוק של הריהוט או מכשירים חשמליים , ואם אתם גם יודעים או יכולים להיעזר בחבר או בן משפחה גם בהרכבה מחדש של החפצים/מכשירי חשמל, אז בכלל הרווח כולו שלכם. ואם מדובר בהובלה שהיא פשוטה יחסית של אדם אחד או מיעוט חפצים, אפשר חלק מהדברים להעביר באופן עצמאי ואז לחסוך כסף.  

אזורי שירות

לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן