הובלת רהיטים

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚
הובלת רהיטים בכל הארץ מזל טוב! אתם עוברים דירה ועכשיו אתם חושבים יחד עם האישה או הבעל איך לעשות את ההובלה. האריזה בפני עצמה כבר מלחיצה ולא נעימה וההובלה היא לא תמיד עסק זול אבל אי אפשר בלעדי זה.
הובלת רהיטים

 החברה שלנו כאן כדי להפיג את החששות וכדי לתת לכם שירות מקצועי במחיר הוגן שיתאים לצרכים שלכם. הובלה של ריהוט יכולה להיות מאד רגישה. או כי יש לנו פריטי ריהוט שהם יקרים ללבנו כמו הארון או הספריה שקיבלנו מסבא או סבתא או כי הריהוט שלנו יוקרתי והשקענו בו כספים רבים וממש לא בא לנו שיינזק בשל הובלה לא אחראית או מקצועית. לפעמים גם יש לנו ריהוט עתיק ששיפצנו או חידשנו ואנחנו רוצים לשמור עליו . 

כאן נכנסת חברת ההובלות לתמונה וחשוב לבחור חברה שיודעת לעשות את העבודה. חברה אמינה וותיקה שיודעת איך להוביל ריהוט יקר ערך הן רגשית והן כספית. חברת בוכריס הובלות יודעת לבצע עבורכם את ההובלה בכל רחבי הארץ, לא משנה אם אתם גרים בתל אביב , קרית שמונה או אילת. אנחנו כאן לתת לכם הצעה שמותאמת לצרכים שלכם.

איך מוצאים חברה טובה להובלת רהיטים?

הובלות רהיטים

 

כמו בכל הובלה, חשוב לנו מאד שהחברה שנבחר תדע להוביל , לפרק ולהרכיב את הציוד שלנו בצורה הכי מקצועית, מהירה ואיכותית תוך מתן שירות טוב שנותן לנו מענה גם לאחר סיום ההובלה ובוודאי במקרים בהם יש נזקים.

אז איך מוצאים חברה טובה להובלת רהיטים? יש כמה דברים שחשוב לבדוק: ראשית, נבדוק מה הניסיון והותק שיש לחברת ההובלות גם בהובלות בכלל ובהובלת רהיטים בפרט. 

בנוסף, חשוב שנבדוק מה הזמינות של החברה. הרי כשמדובר בפריטים בודדים, חברות הובלה יעדיפו לרוב לקחת הובלות גדולות יותר ואז זה יכול לדחות את מועד ההובלה שלכם. בדקו עם המוביל מתי הכי מוקדם יוכל לבצע את ההובלה וסגרו את זה אתו בכתב כדי שלא יהיו אכזבות. 

ככלל, כדאי לגבות בכתב כל סיכום עם המוביל שיכלול את מועד ההובלה, הפרטים האישיים שלכם כגון כתובת, שם מלא, מספר טלפון שלכם ושל המוביל, האם נדרש פירוק והרכבה או רק אחד משניהם, האם יש צורך במנוף הרמה במידה ומדובר בריהוט שהוא כבד מאד או יוקרתי ואתם לא רוצים שיסחבו אותו במדרגות או במעלית, ולבסוף המחיר. 

הדבר האחרון שאנו ממליצים בחום לבדוק הוא ממליצים. אפשר לבדוק בכמה דרכים: ראשית אפשר לבצע חיפוש על המוביל באינטרנט וברשתות החברתיות. לרוב תוכלו למצוא שם המלצות כתובות . 

בדקו את ההמלצות באתרים שנראים לך אמינים. שנית, ניתן לבקש מחברת ההובלות שמות וטלפונים של ממליצים ותוודאו גם שההובלה נעשתה בזמן האחרון (חודשים אחרונים).

 אם חברת הובלות יכולה לספק לכם ממליצים רק מעבודות שנעשו לפני כמה שנים, יתכן ויש בעיה ולכן הם לא נותנים ממליצים מהחודשים האחרונים כי לא נעשו עבודות כאלו.

 אפשר לחפש באינטרנט גם מידע על תביעות . גם זה יוכל לשפוך אור על אמינותו של המוביל ובעיות אתו אם היו בעבר. בסופו של ענין, המלצה על חברת הובלה דרך מכרים/בני משפחה/חברים היא הטובה ביותר כי היא מתבססת על ניסיון שהיה לאנשים שאתם מכירים עם אותה חברה. יחד עם זאת, לא תמיד זה אפשרי ולכן אנו ממליצים גם על האינטרנט.

מה חשוב כשאתם סוגרים הובלת רהיטים?

יש להגיד לחברת ההובלה מה הרהיטים שאתם רוצים להוביל –  האם מדובר ברהיט כמו מיטה או שולחן או שמא בהובלה של

ארון גדול וכבד או פינת אוכל מאסיבית. רק לאחר הגדרה של סוג הריהוט, תוכלו לקבל הצעת מחיר שהיא אמינה. חברת

 ההובלות תשאל אתכם גם לאן תבוצע ההובלה –  לאיזה אזור בארץ? האם לבית פרטי או בניין? ואם בניין לאיזו קומה? והאם

 ישנה מעלית או שיש צורך במנוף? אם החברה לא תשאל את השאלות הללו, זה מעיד על המקצועיות וכדאי שאו שאתם

 תשאלו את השאלות או שתחפשו חברת הובלות אמינה ומקצועית שתדע לברר אתכם כל מה שצריך. זה ימנע לאחר מכן

 עוגמת נפש כי החברה תבקש מכם מחיר גבוה יותר על משהו שלא ידעה ולכן לא תמחרה מראש. בדקו גם האם יש ביטוח

 לחברת ההובלות והאם הם יארזו לכם את הרהיטים או שתצטרכו לארוז בעצמכם. בהצלחה

אזורי שירות

לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן