הובלות מנוף בעפולה והסביבה

תוכן העניינים זמין בלחיצה 🚚

מנופי הרמה לגובה שיעשו עבורכם את העבודה

 בחברת בוכריס הובלות אנחנו מחזיקים בציוד מתקדם ומשוכלל שיתן לכם את השקט והמקצענות שאתם צריכים בהובלות של תכולת הבית שלכם.

 כך גם בהובלה של משרד, מפעל או כל חברה ועסק שתצטרכו.

 אנחנו גם מבינים שלא ניתן להרים ולהוביל כל משא בידיים ולכן אנחנו ערוכים עם ציוד הרמה מתקדם שבאמצעותו נוכל להרים חפצים ומשאות בעלי משקלים כבדים מאד לכל מקום שנצטרך לרבות קומות גבוהות מאד.  

חשוב גם שלא רק נוכל להעמיס את המשאות האלו ולהרים אותם אלא גם לשמור עליהם תקינים ובאותו מצב בו מסרתם

 אותם לידינו ולכן אנו מחזיקים במנופי ומתקני הרמה מהמשוכללים והטובים ביותר. כל עבודה שתרצו שנעשה של הרמה

 לגובה, נוכל לבצע בעזרת המנופים הללו וכך לוודא שההובלה שביקשתם ושילמתם את מיטב כספכם עבורה ,נעשית בצורה

 המיטבית תוך שמירה על תקינות החפצים שלכם ומניעת נזקים.

למה לא להוביל את הכל עם צוות המובילים שלכם?

כיום כאשר אנחנו מובילים תכולת בית או משרד, רוב החפצים והארגזים נארזים ואז מובילים אותם באמצעות צוות הסבלים שלנו, עובדים מקצועיים ומחויבים שמתודרכים ויודעים לעשות את עבודתם בצורה מקצועית ואחראית. יחד עם זאת, ברור לנו שישנם חפצים, ריהוט כבד, מכשירים, מכונות וכדומה שלא ניתן להוביל בצורה בטוחה באמצעות צוות העובדים וכאן נכנסים לתמונה מנופי ההרמה.

  המנוף מסוגל להרים משקלים גבוהים ביותר שבני אדם אינם מסוגלים וכן מסוגל להרים את החפצים לגובה רב כך שאנו יכולים להוביל את הרכוש שלנו לכל קומה בכל בנין בלי מגבלה ולא רק להסתמך על מעלית שלא תמיד קיימת בבנין וגם אם קיימת אינה מתאימה להוביל את כל סוגי החפצים שברשותנו.

 כיום בישראל ישנם בניינים רבי קומות והקומה הכי גבוהה יכולה להיות 20 קומות ויותר. לא כל מנוף מתאים לעשות את העבודה הזו ולכן חשוב שלחברת ההובלות אתה אתם עושים את ההובלה יהיה את הציוד המתקדם להרמה ושינוע של משקלים גבוהים.

מה חשוב לשאול את חברת ההובלות לגבי המנופים?

מנוף הרמה

ישנן כמה שאלות שחשוב לשאול לפני שסוגרים עם חברת הובלות כזו או אחרת. השאלה הראשונה החשובה היא האם בכלל יש לחברה מנופי הרמה.

 במידה והתשובה היא שלילית, אין טעם להמשיך בשיחה, לא משנה כמה מקצועית אותה חברה כי אין שום סיכוי שתעשו הובלה עם חברה אחרת והרמה של ציוד אחר שלכם עם חברה שונה לגמרי.

 זה מיותר וגורר עלויות גבוהות מדי. במידה ויש לחברה מנופי הרמה , חשוב לשאול איזה סוג מנופים יש  –  קטנים או גדולים . וגם איזה משקלים הם יכולים לשאת ועד איזה קומה הם יכולים לעלות.

  רק לאחר שהבנתם שחברת ההובלות היא בעלת ציוד מתאים ויכולה לספק לכם את השירות שאתם צריכים- רק אז ניתן לסגור את העסקה. אפשר גם לבקש מהחברה שתשלח לכם מידע על המנופים ואפילו תמונות.

 צריך להבין שחברה שאין לה מנוף מתאים תגבה מכם מחיר גבוה יותר כי הסבלים שלה יצטרכו לשנע את המשקלים הגבוהים בעצמם ומן הסתם זה גם לא תמיד אפשרי בשל מעליות צרות ובעיות אחרות.

חשוב גם לדעת שמנוף קטן יכול להספיק לקומות שהן יחסית נמוכות והוא גם זול יותר ממנוף גדול ולכן חשוב להבהיר לחברת ההובלות באיזו קומה אתם אמורים לגור ואם זו קומה נמוכה יחסית (עד קומות 4-5) ומציעים לכם מנוף גדול, תחפשו חברה שיש לה מנוף קטן שיכול גם כן לעשות את העבודה במחיר זול יותר.

 מנוף קטן לא בהכרח אומר משהו על המשקל שיכול לשאת וגם על זה צריך לשאול את חברת ההובלות.

מנופי הרמה לא רק במעבר בית!

גם אם אתם משפצים דירה בקומה גבוהה וצריכים להעביר את חומרי הבנייה לתוך הדירה, המנופים שלנו יכולים לעזור. כך גם לגבי כלי העבודה ששוקלים לא מעט.

 המנופים שלנו יכולים להוביל את כל החומרים והציוד לתוך הדירה וכך לספק לכם התחלה רגועה וטובה לתחילת השיפוץ.

 גם במעבר משרדים, מנופי ההרמה שלנו יכולים לעזור לכם לבצע מעבר טוב וחלק. הובלת משרד הינה פרויקט מורכב לרוב וכל שעת הובלה היא אובדן של שעת עבודה ולכן פוגעת לכם בהכנסות.

 ולכן חשוב לתכנן את ההובלה בצורה שתהיה יעילה ומהירה. מנוף הרמה יכול להקל על העברת ציוד שהוא כבד ותחסוך לכם זמן ובסופו של דבר גם כסף כי עלות של עובדי חברת הובלות שיצטרכו להוביל את הציוד הזה במדרגות או במעלית , הינה גבוהה יותר פעמים רבות וגם הנזק שעלול להיגרם לציוד הוא רב יותר.

לייעוץ והצעת מחיר
בוכריס מנופים והובלות

מאמרים נוספים 

לייעוץ והצעת מחיר
דילוג לתוכן